| puddy a întrebat:

As avea nevoie de ajutor... nu stie nimeni sa sparga parole sau cum se poate sparge. am un id dar nu mai ii stiu parola am incercat sa ma loghez pe yahoo si sa rezolv cumva dar nu am reusit, am mare nevoie

4 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Well.
Mor cand va aud... " nu exista program de spart parole"
Vreau sa vad omul care baga mana in foc ca nu exista'
Eu bag mana in foc ca exista
Adica totusi traim in romania?
La cati hackeri romani avem` nu sa gasit unu sa faca un program?
Deci va rog avem copii de 14 ani care sparg codurile nasa?
(a fost un caz)
Deci va rog big grin am ras cu lacrimi lol

| Anonoim a răspuns:

Daca te-ai logat dupa acelasi pc poti folosi asta http://blog.weebo.ro/......-trillian/ citeste descarca programele si resolvati problema

| DiAnA95_5642 a răspuns:

Programele de spart parole sunt niste aberatii pentru. ca nu exista...singurul lucru pe care ai putea sa il faci ar fi sa intri la "forgot your password" ...asta doar daca ii sti datele persoanei respective, dar nu cred ca si-ar pune nimeni datele adevarate acolohappy. In fine ultima varianta ar fi sa o iei la ghiciwinking:-P