| adela_8893 a întrebat:

As avea si eu o intrebare:ce parere aveti despre telefonul huawei g6600d? e destul de ieftin si frumos.are dual sim.am auzit pareri bune si pareri proaste despre el(ca s-ar strica repede.)

Răspuns Câştigător
| adelina2011 a răspuns:

Este foarte ok telefonul. merita banii: uite un review complet in romana despre telefon : http://www.vide.ro/videos/1807/Huawei%20G6600%20Passpor%20review%20HD

9 răspunsuri:
| Deeyu1000 a răspuns:

Telefonul este frumos si super ok am si eu unul si nu am probleme cu el

| denisa_7259 a răspuns:

Buna stiti cumva cam cat ar costa la abonamentul cel mai mic?

| Ciko a răspuns:

Este ok telefonul... Este foarte bun si poate concura lejer cu Nokia. Samsung. Pentru sokidl daca l.ai luat de la ''Infinity'' asat a fost greseala ta pentru ca nulai luat de la un magazin serios cum ar fi Germanos.

| alexdeea a răspuns:

E destul de ok, bateria tine vreo 3 zile,doar convorbiri, fara sa asculti muzica sau sa te joci.L-am scapat si pe gresie, si merge. Poti sa-ti iei.

| sokidl a răspuns:

Chinezarii,am cumparau unul cu 300 lei de la un mag.'infinity' din Baia Mare si se auzea un barait in timpul conversatiei, l-am dus inapoi ca asea mi-a zis vanzatorul citez Orice problema aveti in 24h se schimba tel. Povesti sa-si vanda marfa,a dat-o in colturi,ca nu intra in programul asta numai Nokia,Samsung,ca nu vrea sefu, ca nu accepta Bucurestiul, cert ii ca dupa ce am dat 300 lei si nici 24h tel. trebuie trimis in service.nu il schimba, nu da banii inapoi.ori service ori il folosesc asa punct Deci la banii astia mi-am luat o chinezarie secand.

| Bornthisway_Little_Monster_1997 a răspuns:

Daca vrei un telefon din acesta este foarte important sa il iei original, daca il iei contra facut vei fi la fel de nervos ca si mine...In primele 3 luni de cand il am acestui-a i s-a stricat difuzorul si apoi dupa 6 luni sa nu mai vrea sa se incarce, acum fiind numai bun de aruncat, de aceea este foarte important sa cumperi unu original.

| Luiza_Ana_1993 a răspuns:

Eu am telefonul de un an.mi-am cumparat si eu si fratele meu eu am negru si el alb. din primele luni lui i s-a stricat incarcatorul. l-a dus inapoi(la cosmote ca de-acolo l-am cumparat) si in doua saptamani i-au dat altul nou. in fuine dupa vreo doua luni mie nu imi mai citea calculatorul usb-ul si l-am dus la reparat si tipul de acolo a zis ca lui il citeste si daca il baga in service cine stie cand il mai primesc inapoi si nu mi l-a mai luat. asa ca...nici in ziua de azi nu merge. in rest toate's bune si frumoase. prinde semnal full la ambele cartele are chestii faine dar nu recomand sa il cumpere nimeni.

| Munteanu_Vasile_1952 a răspuns:

Am cumparat acum 1an si jumatate un Huawei u8850-1 de la Grmanos, Ploiesti.
Aveam semnal intermitent, cu cresteri si disparitii ale semnalului. L-am dus la magazin pentru verificare si stupoare, m-i se reproseaza ca a suferit un soc mecanic si mi-au anulat garantia. Telefonul nu are nici cea mai mica urma de lovire... Pentru reparatie mi-au cerut 650 roni. Nu stiu daca firma, sau service-ul este neserios.
Sfatul meu este sa evitati marca aceasta.

| Venom_3661 a răspuns:

Salut am si eu o intrebare... Stie cineva unde as putea gasi un soft pentru telefonul Huawei g6600d? Pentru ca as dori sa il resoftez dar nu am gasit nimic pana acum. Multumesc!