| NicVal74 a întrebat:

As dori sa achizitionez un bluray player 4k cu afisaj a cronometrului,va rog sa-mi recomandati unul, am o preferinta la Samsung dar nu prea sunt! poate stiti vreun site de unde sa achizitionez sau poate stiti pe cineva care are de vanzare! va multumesc!

2 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Sincer, bluray is overrated. Mai bine cumperi un media player care reda aproape toate formatele.

| NicVal74 explică (pentru doctorandus):

Vreau neaparat cu cronometru mediaplayerele nu au cronometru