| DannyR0 a întrebat:

As dori sa achizitionez un produs care are pret bun pe urmatoarele 2 siteuri, insa nu stiu ce sa aleg, cel.ro sau quickmobile? Voi ce experiente ati avut cu acestea?

5 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

EMAG...

mi-am luat telefonul de la quickmobile, insa a fost o promotie mare, SI L-AM LUAT PRIN EMAG, nu direct de la quickmobile, nu am avut nici o problema oarecare cu telefonul, asa ca nici nu am avut nevoie sa ma 'ncontrez cu ei

IN NICI UN CAZ CEL.RO

este cel mai execrabil magazin de care se plang toti
https://www.compari.ro/stores/c-e-l-s113882/#pareri
133/182 evaluat cu o singura stea (total nemultumiti)
si citeste pareri acolo... o sa te convingi

| Sonia822 a răspuns:

Cel.ro e foarte cunoscut, dar atentie la politica de returnare

| Speranta12 a răspuns:

Quickmobile are preturi execrabil de mari. Am vrut in trecut sa imi cumpar un telefon LG V30 care era pe atunci in jur de 2300 lei la celelalte magazine si la Quickmobile costa 2800 lei.

Am auzit ca magazinul PC Garage e cel mai respectat si la preturi si la livrare.

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Doua magazine cu mari probleme de imagine. Nu recomand vreunul.

| Adiav93 a răspuns:

Eu nu-ti recomand Cel, am avut batai de cap cu returnarea produselor si nu o singura data..chiar de doua ori. M-am invatat minte. De la Quickmoble am cumparat doua telefoane si ceva boxa de la harman cardon si sunt impecabile, nu am avut problema cu ele. Daca o sa ai nevoie candva de reducere pe site-ul lor, pot sa-ti las un voucher cu reducere pentru orice produs: QUICK6419