| borz a întrebat:

As dori sa achizitionez un Samsung Galaxy Young ceva pareri despre telefon?

Răspuns Câştigător
| costescuafl a răspuns:

Galaxy Young e un telefon destul de vechi, daca vrei un telefon pe care sa-ti mearga majoritatea aplicatiilor asta iese din schema.
Daca vrei un telefon 'everyday use' pe care sa il folosesti l-a sunat, mesaje, internet, muzica etc. il poti lua.
Are si o memorie interna destul de mica, deci din nou e un dezavantaj daca vrei sa-ti pui aplicatii pe el.
Exista Young 2, care are un Android mai nou, memorie mai mare si alte imbunatatiri. Poti sa te uiti la el pe internet daca vrei.
Ar exista si o marca de telefoane ieftine si bune, UTOK, cu cel mai ieftin model fiind la 250 lei, modelul 351D. Mie mi se pare foarte bun, are o camera de 5MP, 4GB memorie interna, 512MB memorie RAM si Android 4.2. Te sfatuiesc sa te interesezi si de telefonul asta. happy Sper ca ti-am fost de ajutor!

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu merita!
La pretul acesta poti gasi telefoane mult mai bune.

| Andreea555012 a răspuns:

Mama mea are telefon dinasa. Acum nu zic ca e perfect dar nici ca e varza, nu știu dacă la același preț găsești telefoane mai bune ca ea e pe abonament.

| DomnulFantastic a răspuns:

Iti recomand Samsung galaxy mini 2, seama cu youngwinking

| geoflex450 a răspuns:

Dupa parerea mea telefonul s3 mini este prfect si mult mai performant decat young.