| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa cumpar un microfon pentru calculator,nu foarte scump, dar sa se auda clar vocea.Imi puteti recomanda ceva? Si daca puteti, sa-mi spuneti si de unde sa-l iau.

Răspuns Câştigător
| Garsonfane1979 a răspuns:

Nu microfonul umbla la claritatea voci ci programul prin care vorbesti. Acel program foloseste conexiunea internetului si cu cat e mai updatat se aude mai bine. Aici ma refer strict la skype ultima versiunea de skype nu iti schimba vocea deloc aproape. Diferenta la microfon o poti face intre unul din asta normal si unul de cantat acela se aude mai bine dar si costa cu 300ron in plus

Uite aici microfon bun http://bit.ly/1b7xg0E

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat