| Lingurar_Ionut_1974 a întrebat:

As dori sa descarc poze si vedeoclipuri din iphone 4s in calculator si nu reusesc,va rog frumos as dori un raspuns!,stiu ca o sa va intrebati de ce nu si-a instalat itnesu,l-am instalat si nu merge, nu imi apare in PC cand bag usb-ul in PC, va multumesc.

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Ca sa-ti apara telefonul in pc sub partitii in my computer -> incearca ''smecheria'' asta: Scoate calculatorul din priza si apasa pe butonul de pornire asa cu el scos din priza cca 5-6 secunde (se golesc niste condensatori de curent). Apoi conecteaza-l la priza si porneste-l normal si apoi introdu telefonul in USB ->s-ar putea sa-l recunoasca acum! Aceasta procedura reseteaza Embedded Controller (CE)
si apoi via iTunes.
Bafta!