| Fn_Mihai_1995 a întrebat:

As dori sa imi achizitionez un laptop dar nu stiu ce sa aleg... vreau ceva cu autonomie mare, procesor i3-i5, 1 Tb, placa video nu ma intereseaza.
Imi puteti recomanda ceva?
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| FlorinCiokan a răspuns:

La autonomie sunt la fel. nu sunt ca la telefoane "Exceptii" cu baterii de 6000 mah.
Nu mi-ai zis bugetul tau. E cam stupid asta. ( Adica nu stiu cat de serios esti in achizionarea unuia)
Eu iti recomand acesta, E cel mai ieftin i3 cu 1TB daca nu te intereseaza placa video inseamna ca nu il folosesti pentru Gaming. Deci pentru office e perfect. http://www.emag.ro/......D53DMYBBM/
Bafta