| →Alee׃╳← a întrebat:

As dori sa imi cumpar un aparat foto. Ce mi-ati recomanda?
(prex aproximativ 400 lei)

4 răspunsuri:
| Urzi23 a răspuns:

Baga si tu un ochi pe www.okazii.ro la banii acestia cumperi o pocnitoare da la altex

| AndreeaIM a răspuns:

Si eu imi caut de cateva zile un aparat foto si la altex e o oferta in 2011 care da un aparat foto+husa+incarcator de baterii cu baterii(acumulator) +cartela de memorie si din fericire toate costa intr-un pache 300 de lei intr-o cutie verde.Eu am gasit oferta asta si creca o sa imi iau la Altex de la Real din Bacau poate vii aici sau poate e si la tine in oras happy sper ca ti-am fost de. folos funda? big grin

| TeoDoraAa a răspuns:

Eu ti-as sugera sa-ti iei un Canon sau un Sony. M-am uitat putin pe Emag si daca bugetul tau maxim este de 400 de lei cam astea ar fi optiunile:
http://www.emag.ro/......ANPSA800RE (disponibil si in alte culori)
http://www.emag.ro/......2C0RODI.YS

Eu ti-am dat un exemplar de la fiecare firma la un pret mai acceptabil. Dupa cum vezi, SOny e mai scump. Da, pentru ca sunt o idee mai bune, cel putin asa imi spune multa lume si nu numai. Sper ca te-am ajutat!

| ioanasmiona001 a răspuns:

Nikon coolpix