| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa imi cumpar un telefon cu Android Jelly bean. Am un buget de 400 lei.
Apropo, un Samsung galaxy young ar fi bun?
Vreau sa fie bunicel la jocuri si sa mearga touch-ul bine.
Va rog sa imi scrieti si sa imi lasati si un link.

3 răspunsuri:
| CristinaMaria1987 a răspuns:

Http://bit.ly/1kHs3vj (link generat de conversion marketing)
Este un telefon foarte bun, care chiar isi merita banii. Telefoanele de la Samsung sunt cele mai bune dintre cele care ruleaza cu android, fiind si foarte rezistente. Touchul merge foarte usor, jocurile merg fara lag, deci merita cumparat

| John1973 a răspuns:

Iti recomand acest telefon este foarte bun si ieftin in acelasi timp http://bit.ly/1std2aS

| Daniel_Petrus_1993 a răspuns:

Este f.bun un galaxy. daca vrei poti sa iti alegi simplu sau dual. amandoua sunt foarte bune.