| Jublie a întrebat:

As dori sa imi cumpar un telefon pe touch screen, insa nu as vrea sa depaseasca pretul de patru milioane.
De asemenea, as vrea sa stiu cat costa repararea unui LG cu touch screen-ul nefunctional, extrem de zgariat si lovit sau daca este mai avantajos sa il vad. As mai dori sa stiu cat costa repararea lui Samsung Ch@t 322, avand ecranul crapat, vopseaua de pe carcasa luata, sau daca este de asemenea, mai avantajos, sa il vand, si desigur, as dori sa stiu daca as lua macar 50 de lei pe acesta.
Ofer funda celui mai bun raspuns!

2 răspunsuri:
| Em1neM a răspuns:

Reparatu in jur de 2 milioane.si telefon pe touch Nokia is ieftine si bune si pe touch

| YoYo09 a răspuns:

50 de lei vei lua 100%!
Bafta!
Funda?