| djdjdj a întrebat:

As dori sa îmi fac un canal de Youtube pe care sa postez gen top 5 locuri frumoase, top 5 locuri rău famate etc etc înțelegi voi la ce ma refer, întrebarea mea este cum se editează un astfel de videoclip adică de unde iei imaginile și videoclip cu locul respectiv, practic toate informațiile, pozele, video. Sper ca m-am făcut înțeles

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Le iei de pe net, gasesti destule poze si imagini. Folosesti un soft pentru videos, de preferinta ceva mai grozav decat Windows Movie Maker. Mentionezi in descriere ca nu detii contentul si e pentru scopuri educationale/fair use.