| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa imi iau un Samsung Galaxy Mini. Voi ce parere aveti despre acest telefon: muzica, camera,internet, touch-ul? Si pe ce culoare sa il iau (sunt fata si am 15 ani). Si daca il comanda de la emag primesc card, casti si cablu de date? funda pentru cel mai amplu raspuns.

Răspuns Câştigător
| iubaretulcata a răspuns:

Buna iti recomand acest telefon vreau sa iti zic ca ai facut o alegere buna este mic telefonul pentru o fata se misca repede are viteza camera e de 3 deci e marisoara nu e mica si piesa de rezistenta ai tot ce vrei e el ma refer la yahoo facebook gps internet aaa eu iti recomand culoarea aceia cu verde in parti si portocaliu pe spate iti doresc tot binele din lume... funda?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| iubaretulcata a răspuns:

Scuza-ma nu am vazut tot ce ai scris nu iti recomand la eMAG sunt foarte scume produsele acolo uite iti recomad un magazin cu telefoane uite ultimul model de Samsung mini 2 aparut in 2012 ...bafta...http://telefonultau.eu/products/Samsung-Galaxy-Mini-2-S6500-Black.html