| Shi_Atat_Raul_1996 a întrebat:

As dori sa imi spune-ti toate piesele necesare pentru un calculator de gamming ( absolut toate, piese : ultimele aparute)! Sa mearga toate jocurile din 2010 pana acum la Hight/Ultra! Nu conteaza bugetul!

2 răspunsuri:
| ionutzz223 a răspuns:

Salut!
Intrebare: brand procesor Intel s-au amd?

| Sprinten a răspuns:

Procesor quad core 2.4 ghz minim, placa video dedicata minim 1 GB, 8 gb ram minim, iar HDD sa fie de minim 1 TB. Din experienta iti spun ca iti va merge tot, inclusiv GTA V dupa lansare. Sper sa iti fie de folos!