| Loops a întrebat:

As dori sa mi cumpar o imprimanta multifunctionala dar nu ma hotarasc asupra modelului. Din cate stiu cele de la HP sunt cele mai bune raport calitate/pret, cartusele se pot reincarca si printeaza si bine color. Ma intereseaza parerea cuiva care are o imprimanta deja, orice marca >- modelul, cum printeaza si daca se poate face reincarcarea cartusului. As dori raspunsuri cat mai curand deoarece pe 27 trebuie sa o achizitionez deja! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| alinike2 a răspuns:

Iti recomand o imprimanta cu cartuse cu laser intr-adevar este mai scumpa si reincarcarea costa in jur de 50 de lei dar in loc de 80 de pagini cate trebuie trase sau cat era la cele normale tragi cand aba ai achizitionat imprimanta 500 apoi dupa ce reincarci tragi cate 1500 de pagini pe reincarcare. Si sa spunem ca cele normale trag o pagina la 15-25 secunde de ce tragi cele cu laser poate sa fie toata pagina scrisa pana in margini tot la 3 secunde iti scoate pagina + ca la cele normale trebuie sa scoti mereu hartie la ea sa nu se usuce cartusele la cea cu laser tragi o foaie azi una peste 2 luni si inca merge perfect
Sper ca tea-m ajutat big grin

2 răspunsuri:
| EvangelineLovin a răspuns:

Am eu HP, printa frumos, nicio problema, pana cand am vrut sa reincarc cartusul si mi-au spus ca nu se reincarca, ca nu o sa mai iasa asa bine si ca mai bine cumpar alta imprimanta. Eu am reincarcat, scoate cateva pagini si dupa nu mai vrea sa scoata nimic. Intereseaza-te de Cannon.

| LIN2010 a răspuns:

Poti alege de aici: http://www.emag.ro/multifunctionale Succes.