| MortalX a întrebat:

As dori sa-mi cumpar un telefon, si nu stiu ce sa aleg dintre urmatoarele (ce am gasit pana acum):
-Samsung Galaxy S4
-Iphone 5/5s
-Asus Zenfone 2

Răspuns Câştigător
| Clorox a răspuns:

-S4 nu, in 2017 nu mai merita.
-iPhone 5s ar fi ok dar sa nu ai asteptari mari. Nu 5, 5s sa fie daca tot iti iei iPhone.
-Zenfone 2 arata foarte bine, este mare si chestii dar spatele ala de plastic strica tot, ar trebui sa-ti iei husa daca vrei Asus-ul. Plus ca meniul este foarte, foarte, foarte urat, trebuie sa-ti iei un launcher. La specificatii este cel mai bun.
Cu o husa si un launcher cum ar fi nova Zenfone 2 le ia startul celorlalte telefoane de mai sus. Parerea mea...
Apropo, 5s face poze misto si se misca foarte bine, nu-mi place ca e mic d'aia nu l-am ales big grin

| MortalX explică (pentru Clorox):

Oricum imi cumparam si husa pentru protectie happy
Meniul este destul de fain dupa parerea mea (si fratele meu are un zenfone2 deci l-am vazut in "totalitate")
Insa de ce Galaxy S4 nu se mai merita?

| Clorox a răspuns (pentru MortalX):

Nu am timp sa-ti explic, doar... Nu merita laughing

8 răspunsuri:
| JoookkkeeeRRR a răspuns:

Tu stii cel mai bine ce telefon iti doresti

| MortalX explică (pentru JoookkkeeeRRR):

De ce crezi ca am mai intrebat... Toate imi plac, insa pot lua numai unul happy

| JoookkkeeeRRR a răspuns (pentru MortalX):

Poti face o comparatie intre ele si vezi care e mai bun

| MortalX explică (pentru JoookkkeeeRRR):

Toate sunt cam la fel

| JoookkkeeeRRR a răspuns (pentru MortalX):

Poti sa iti i-ei Iphone 5s

| Anonima7880 a răspuns:

Eu am iPhone 5s in prezent și e destul de ok doar că la un moment dat o sa te enerveze ca e prea mic... Samsung S4 nu merita după mine pentru ca e model vechi iar Asus e mai mare și model mai nou, tu știi laughing