| TicTacUser a întrebat:

As dori sa stiu de ce la Gta vice city merge numai volanul si nu merg si pedalele...si as dori sa stiu daca la gta san andreas merg si volanul si pedalele.pentru ca am auzit ca cica la asta merg. Va rog sa ma ajutati.big grin

9 răspunsuri:
| LawR3n a răspuns:

Fiecare buton de pe joystick ( volan ) are o adresă care trebui setată în controalele jocului.

| AvalohAlyn a răspuns:

Asa se intampla si la mine la Vice City, se pare ca merge doar volanul si nu pedalele. Mie la San Andreas imi merge si volanul si pedalele.

| campionul15 a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Cum ai facut sa mearga si pedalele la san andreas? la mine se ridica in sus daca apas pe acceleratie si se lasa in jo (imaginea) daca apas pe frana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu cum ar trebui si eu caut la vice city

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

AlanTigergerid cum l-ai setat gta pe volan si pe pedale
?

| AvalohAlyn a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai nu merge acceleratorul, ala de jos pe care apesi.Dar imi merge volanul si schimbatorul.Pai da la setari si seteaza, la vice city ma refer.

| ana72 a răspuns:

AnonimUser17, cum ai făcut setările la volan si pedale pentru gta san andreas?

| neagoe123456 a răspuns:

Ma eu la controle nu am joystik ce fac ca imi merge doar volanul cand apas accerelatia mi se ridica camere in susstraight face