| cristina4love a întrebat:

As dori sa stiu de ce windows media player nu`mi ia nici-o subtitrare la nici`un film... Celelalt player pe care il foloseam Bsplayer se vede foarte prost iar cand incerc sa reglez contrastul si toate celelate nu mergesad...

Răspuns Câştigător
| 123321456654 a răspuns:

eu stiu ca windows media player nu ia subtitrarile...incearca cu kmplayer( http://download.chip.eu/ro/KMPlayer-2.9.3.1428_873880.html )

PS:subtitrarea si filmul trebuie sa aiba acelasi nume, iar subtitrarea se incarca singura cand deschizi filmul

6 răspunsuri:
| asko a răspuns:

Inca un vot pentru kmplayer, s-ar putea sa mai trebuiasca cateva codecuri, mi-e mi-a lipsit ac3 pentru sunet, dat in schimb ia orice video, subitrarea poti sa o tragi peste ecran, ca si fisierul video

| sti a răspuns:

Încearcă GOM Player, și nu trebuie să mai instalezi alte codec-uri: www.idownload.ro/modules/wfdownloads/singlefile.php?cid=73&lid=4122

| Parintele a răspuns:

Poate nu ai codecuri..vezi dvix sau k-lite codec pe google.

| Legolas a răspuns:

V. L. C fara puncte intre (nu ma lasa TPU sa scriu intr-un cuvant)

| 123321456654 a răspuns:

Iti multumesc si eu pentru fundita >big grin

| cristina4love explică:

Multumesc mult de tot...am descarcat kmplayer`ul si merge perfect...