| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa stiu in ce configuratie de desktop se merita sa investesc. Bugetul se estimeaza undeva la 25-28 milioane si as prefera ceva axat pe gaming.

Răspuns Câştigător
| Narcis2007 a răspuns:

Cu tot cu monitor iti recomand asta: http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/494938/

4 răspunsuri:
| AstonMartin a răspuns:

Salut iti recomand sa mergi pe Intel la banii astia adica socket 1155, un Intel i3, 8gb ram, MSI GeForce GTX 550 Ti OC 1GB DDR5 192-bit, sursa corsair 500 care va tine sistemul fara probleme, o placa de baza cu usb 3. 0 si sata 3 si PCI-Express 3. 0 pentru eventual upgrade la ivy bridge.
Uite aici mai modifici tu ceva daca vrei da e ok, rulezi toate jocurile la high vreo 2-3 ani.
MSI GeForce GTX 550 Ti OC 1GB DDR5 192-bit
http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/494942/

| rigo23 a răspuns:

Salut! Configuratie cu tot cu monitor?

| erol a răspuns (pentru rigo23):

Da de preferat 21. 5 inci diagonala

| erol a răspuns (pentru rigo23):

Pana in 30 urca bugetu cu tot cu monitor