| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa stiu si eu daca mai exista vreun wall hack nedetectabil de cross fire. daca da, dati-mi si mie adresa de unde il pot descarca.va multumesc fain

4 răspunsuri:
| m4them4tic a răspuns:

E al dreacu de tare cand omori cu nemiluita, numai head shoot si stuff...sunt pline serverele de codati, nu are niciun rost sa mai joci ceva on-line.
Joaca frate normal ca de aia a fost jocul conceput in halul asta! l-)

| n0matterman a răspuns:

Apuca-te de alt joc... daca nu sti sa joci fara cod...lasa-te!

| Filip23 a răspuns:

Stiu doar un "E" pall hallo pentru salvare din cross fire. Dar nu mai stiu unde l-am gasit. Cred ca pe GOOGLE. Ca sa te ajut, parca era intre variantele 900000 si 12000000. Ca sa nu cauti prea mult... Te pup

| baretta a răspuns:

Incearca cd-hack