| Cosmin162749 a întrebat:

As putea pune placa video MSI nVidia GeForce GT630 la placa de baza biostar p4m900-m7 fe? placa video ( http://www.emag.ro/......ELF4KBBBM/ ) placa de baza ( http://www.biostar.com.tw/app/en/mb/introduction.php?S_I D=314#spec )

Răspuns Câştigător
| M1hai a răspuns:

Iti va merge calumea deoarece e pci-express s; otul placii video happy
cumparo cu incredere

| Cosmin162749 explică (pentru M1hai):

Ok.multumesc mult

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poti s-o pui. S-ar putea sa nu mearga dar s-ar putea sa mearga. Oricum nu va merge ca lumea din cauza faptului ca transferul se face prea incet. Nu te sfatuiesc. Ia-ti o placa GDDR2.

| Cosmin162749 explică (pentru Salontanul):

Placa de care imi zici e placa de baza sau video?

| Salontanul a răspuns (pentru Cosmin162749):

De placa video vorbeam, nu? Placa video de care ziceai este GDDR3. Ea se misca mai repede de cat placa de baza. Nu o sa mearga normal si nu la capacitate maxima. Se va incalzi si va da chix.