| Bettybeatrice1919 a întrebat:

As vrea o aplicatie care face poze foarte clare/realiste. Mersi

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca ar exista asa ceva, de ce oare am da banii pe aparate foto sau telefoane cu camera mai buna?

| lpavel a răspuns:

Iti dau un exemplu cam ce cauti tu: uite, am si eu un trabant si caut niste roti de ferrari care sa faca tabantul meu sa mearga ca un ferrari big grin sper ca intelegi ideea...

| Bettybeatrice1919 explică (pentru lpavel):

Nu caut chiar asa cevalaughing)maybe daca este ceva sa le faca mai clare

| cfrtobias a răspuns (pentru Bettybeatrice1919):

Mai cureti camera din cand in cand de vezi ca e in ceata

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu exista.

| Ineys a răspuns:

Adobe Lightroom + tutoriale pe internet. In principal tu vrei sa fie mai "sharp".