| PhhEuValy a întrebat:

As vrea root pe tableta mea prestigio MULTIPAD 8, 0 HD dar nu știu de unde pot face rost dacă știți vă rog ajutați-mă...

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Sau mai bine nu.Prin routare vei dezactiva orice sistem de securitate și protecție a datelor, traficului de date și securitatea datelor stocate pe aceasta, și cred că nu merită mirajul unei mișcări mai rapide a sistemului deoarece serviciile de protecție și alte servicii sunt dezactivate vs securitatea implicită oferită de un sistem Linux, adică Android.Succes

| hypentakill a răspuns:

Ti-as zice dar iar imi sterg raspunsul cei de la tpu.ro

| PhhEuValy explică:

Hypentakil spune-mi te rog pe id de mers hitman_yakuza65@yahoo.com