| Feraru_Florin_1984 a întrebat:

As vrea sa aflu cum pot sterge de pe Google date personale

5 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Dai la istoric si "sterge datele de navigare". Bifezi tot, dai sterge astepti 5 minute si gata. chrome://history/

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Acceseaza acest link cand esti conectat cu contul de Google: https://history.google.com/history/?hl=ro - asta daca vrei sa stegi istoricul cautarilor tale pe Google.

| dragosbogdan001 a răspuns (pentru dragosbogdan001):

Deci e mai simplu cum zic eu plus ca am raspuns primul da chrome://history, apoi "sterge datele de navigare" si astepti. Si nu stergi numai istoricul, stergi cookie, parole si tot.

| TechnologyWebBrowsing a răspuns (pentru dragosbogdan001):

Bine ca te crezi expert happy Prin procedeul pe care tu i-l bagi pe gat, intr-adevar sterge datele, dar doar pe cele din browser-ul Google Chrome. Cautarile pe Google nu se sterg. E drept ca nici el nu a pus intrebarea corect, incat sa intelegem exact la ce se refera. Motorul de cautare Google sau browser-ul Google Chrome.

Ce e cu competitia asta? "Eu am raspuns primul"?! laughing De cand TPU a devenit un concurs? Se deviaza de la scopul principal al site-ului.

| dragosbogdan001 a răspuns (pentru TechnologyWebBrowsing):

Salut, deci de cat se ne certam intre noi ca se referea la google chrome (browser) sau la google (motor), hai sa-l intrebam. Deci. Feraru_Florin_1984, la ce te refereai? La ala de pe care dai cautari sau la ala care il ai downloadat in computerul tau si intri pe siteuri? Hai sa fim seriosi normal ca se refera la chrome.