| Lacatusu_Andrei_1998 a întrebat:

As vrea sa cumpar un calculator, am vazut mai multe tipuri de unitate dar nu stiu care este mai bun.As vrea sa imi spuneti voi care este mai bun pentru jocuri, navigare.Rog seriozitate, sau as dori sa imi fac din piese pc.ul si nu prea le am cu ele si vreau sa ma axez pana in pretul de 13. 50ron!

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai tu nu le ai nici cu limba romana, dar cu piesele...
La 13.50 ron iti iei calculator de birou!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa te incadrezi in 1350 lei, atunci iti recomand acest PC de la Emag, costa 1199 lei.
http://bit.ly/1FQO30C

Are placa video integrata, 4 GB RAM, gard 500GB si procesor dual core la 3, 2Ghz. Succes.