| Frank51 a întrebat:

As vrea sa cumpar un sistem audio, de preferat 2.0 activ intr-un buget de 600 lei, aveti ceva recomandari? Pana acum singurul sistem care mi se potriveste cerintelor ar fi Solo 6C.

1 răspuns:
| NLS a răspuns:

Eu am găsit in Sibiu la 750, edifier 2730 DB, care nu numai ca e superior ca și calitate audio, dar nu mi s-a stricat după fix 3 luni de la expirarea garanției cum am pățit cu fostul Microlab... Și la care ma costa reparația cam cât sistemul nou.
Pe site ul de unde cumpăr produse în Germania, Microlab avea retur de pana la 20% la majoritatea produselor (la articolele cu peste 90-100 produse vândute ma refer, nu la 10 bucati)