| AndreiTudose a întrebat:

As vrea sa fac bani din reclame gen Google Adsense. Din păcate google nu îmi accepta site-ul. Alte site-URI fără Scripturi pop-Up gen Popcash știți? Doar reclame atat sa le pun pe site.

11 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cum adica "google nu îmi accepta site-ul"?
Ce site ti-ai facut? Da-ne un link.

| suntserios a răspuns (pentru Bula):

Pai ce crezi ca adsense accepta orice fel de site?

| AndreiTudose explică (pentru Bula):

Https://www. andreimp3.ro/

| AndreiTudose explică (pentru suntserios):

Asta stiu si eu, de asta am si spus. Am vazut la altii reclame gen ca la google adsense. Si nu stiu de unde, si cum.

| Bula a răspuns (pentru suntserios):

Pentru unii nu, pentru altii da big grin

| Bula a răspuns (pentru AndreiTudose):

Tu ai serioase probleme de securizare pe site, si nu numai.
Bot-urile Google sesizeaza aceste aspecte, nu numai la nivel de reclame.

Nu vorbesc aici de probleme de drept de autor, ci de pagini ne- sau insuficient /gresit securizate (vezi link-urile Radio).
Citeste aici si rezolva problema:
https://support.mozilla.org/en-US/kb/troubleshoot-SEC_ERROR_UNKNOWN_ISSUER

| mudokins78 a răspuns:

Care "gen"? ..masculin sau feminin?
Nu ştiu ce e cu voi generaţia tânără de nu vorbiţi limba maternă cât de cåt... Şi vreţi să faceţi bani cu adsense?!
Genul ăla pe care îl tot pui în context, ai putea să îl schimbi cu-de exemplu, cum ar fi, în felul ăsta... Mă înţelegi hakăre?
Hai să nu zici că sunt rău.
Pentru reclamele tale-xamp sau mai simplu fiindcă nu e de liga ta... Încearcă wordpress.com

| AndreiTudose explică (pentru mudokins78):

E grele cu limba romana imi pare rau sa iti spun dar eu am crescut de mic in cipru asa ca am o mica sau ma rog o mare scuza. Cum o fi. Te salut.

| suntserios a răspuns (pentru AndreiTudose):

Slabe sanse pe un site de piraterie sa faci bani din banere de la vreo retea afiliata.

si mai slabe sanse cu site ul ala care probabil nu are deloc trafic.

eu zic sa te preocupi seriosi de SEO si cand site ul va deveni cat de cat vizitat sa te gandesti la reclame

| mudokins78 a răspuns (pentru AndreiTudose):

Am stat şi eu în Limassol, urât!

| Mariana_Valentina_1992 a răspuns:

Ai un blog/site si vrei sa faci bani cu el? Încearca https://publishers.propellerads.com/#/pub/auth/signUp?refId=TluX are anunturi tip banner, interstitial si ferestre pop-up