| IneedYouAlotBabe a întrebat:

As vrea sa folosesc skype cu share audio dar eu sa nu aud ce se afla la share audio se poate? Cel cu care vorbesc sa auda ce "se aude la mine in pc" dar eu sa nu aud sa il aud doar pe el.

2 răspunsuri:
| Ciosmin1234 a răspuns:

Pai asa si e, apesi pe distribuire sunet si nu auzi ce se afla la tine doar el poate sa auda!

| IneedYouAlotBabe explică (pentru Ciosmin1234):

:/ esti mai p-rost decat prevede legea. Daca eu ascult muzica. da? si nu vreau sa aud melodia... dar v ca el sa o auda. Asa ca jet de unde ai venit sobolan ratat