| eduardpetrolistul a întrebat:

As vrea sa imi bag Windows-ul din nou, Am un HP 6 Ram, i 7 1.60 Ghz, 1 GB video, HDD 1 TB. Dacă as instala 10 ar consuma mult ram si mi ar merge greu jocurile cele mari? Sau sa instalez Windows 7

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Îți vor merge jocuri cu 2-3 FPS-uri mai puțin pe Windows 10 deci nu e mare diferența

| eduardpetrolistul explică (pentru RAY):

Ma refer la jocuri de 20 Gb si ceva

| xSega a răspuns (pentru eduardpetrolistul):

La alea ma refer și eu

| eduardpetrolistul explică (pentru xSega):

Multumesc mult

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Nu e adevarat asa ceva, eu am descarcat windows updates creator, si in gta 5 am cu 5 fps urii mai mult

https://blogs.windows.com/......rs-update/
recomand tuturor sa faca asta

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Windows 10 este foarte prietenos cu gameri, sunt multe detalii, windows a imbunatit foarte mult windows 10, este cel mai bun windows lansat vreodata, exista si o comunitate

| eduardpetrolistul explică (pentru RAY):

O sa il instalez, sa fie pe 32 sau 64 bit?

| RAY a răspuns (pentru eduardpetrolistul):

| eduardpetrolistul explică (pentru RAY):

Multumesc mult!

| RAY a răspuns (pentru eduardpetrolistul):

Npc,alta data nu crede orice aiureala, orice pas in tehnologie e unul inainte nu inapoi, windows 10 e peste windows 7, eu lucrez in IT de 4 ani