Întrebare recomandată | Taiger a întrebat:

As vrea sa imi cumpar o licenta antivirus si nu stiu ce sa aleg.
Dintre Kaspersky internet security 2013 si Eset smart security 6.
Voi ce imi recomandati sa cumpar?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Karspersky, e cel mai bun antivirus. E pe locul 1. Ti-as mai recomanda si Bitdefender, dar si Karspersky este bun. El sterge virusii cei mai buni. Funda? big grin Am raspuns cel mai explicit de aici...

| JASMYNA88 a răspuns (pentru anonim_4396):

Poftim un trofeu! aa...stai, l-am lasat acasalaughing

14 răspunsuri:
| Cronki a răspuns:

Kaspersky

| Adryan17 a răspuns:

Ca sa-ti faci o idee: Eset, adica nod32, foloseste virusi pentru a neutraliza virusii din calculatorul tau. Kaspersky e antivirus calumea. ti-l recomand din suflet.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Adryan17):

Cica Eset, adica Nod32 da de unde ai scos-o ma pe asta? E DIFERENTA MARE!

| Adryan17 a răspuns:

Uite ca sa-ti faci o ideehappy
eset, e unul din cele mai piratate anti-virusuri. Adica poti sa descarci versiuni anterioare si sa caute pe net licienta pentru el. Nu se merita sa platesti pentru ceva ce altii iau pe gratis. In schimb Kaspersky e mult mai bun, compex si serios. Decizia iti apartine, dar eu zic sa dai banii pe ceva care sa meritewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kaspersky

Răspuns utilizator avertizat
| ammona a răspuns:

McAfee clar - e suficient sa te uiti ce companii il folosesc.
Eu am licenta pentru 3 cpu-uri.

| radomire a răspuns:

Am Bit Defender Total Security, sunt foarte multumit de el, in plus e si romanesc. Respect

| xXxDariuSxXx a răspuns:

Eset smart securty 6 Eu il folosesc si am pc Luna! :X

| ursu1997 a răspuns:

Eset smart

| marianajarrah a răspuns:

Eset smart security! crede-ma e cel mai bun! il folosesc continuu!