| MadMoan a întrebat:

As vrea sa imi cumpar Samsung galaxy ace4 quad-core si as vrea sa stiu cum face poze cu camera din fata. Si daca se poate mai multe detalii despre telefon. Mersi.

2 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

Daca tu esti multumit cu Rezolutie camera frontala: 1.3 MP e ok...dar eu sa fiu sincer cred ca se poate si mai binewinking

| MariaFiscusunteu a răspuns:

Buna,telefonul este foarte bun. Pozele sunt foarte clare si ies super-bine. Mai multe detalii gasesti aici:http://www.marketonline.ro/......d-44-white