| Emre_Rafael_1985 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un MacBook Pro Retina, credeti ca mi ar ajunge 128GB SSD, eu as pune pe el destul de multe jocuri, putina muzica(50-100 melodii), cateva sute de poze, cateva videoclipuri(cel mult 20) si poate windows 8.1 64 bit

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Da ar ajunge. Dacă tot vrei să asculți și muzică poți folosii un player on line ce seamănă cu unul off line cum îi the cloud Player ca să asculți și muzica favorită. Succes

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat