| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un telefon nou, dar nu stiu ce sa aleg dintre Samsung S5320 Star si Nokia X2. Care credeti ca este mai bun dintre cele doua?

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Nokia ramane Nokia. Pentru mine Nokia e No1, atat la semnal cat si la baterie daca mai are si o camera buna... e ok. Deci Nokia X2winking

4 răspunsuri:
| Carlamonicaanghele a răspuns:

Samsungu' logic:X:X:X

| danny_5176 a răspuns:

Pai depinde ce vrei:
1 daca vrei un telefon bun, rezistent, cu camera buna, care se aude bine, si care sa mai aiba si semnal ia-ti Nokia x2(ti-l recomand...detin unul)
2 daca vrei un telefon cu touchscreen ia-ti Samsung s5320 star
singurele avantaje sunt ca are tuchscreen si ca are wi-fi(daca nu ma insel)
baftawinking

| dididiana a răspuns:

Pai Samsung S5320 Star e mai misto dar alegerea este a ta

| crazyrazvan a răspuns:

Samsung S5320 Star