| KrystyaNNo29 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un telefon si nu ma pot hotara pe care sa il iau...Ma gandeam la Sony Ericsson XPERIA Arc S si Samsung Galaxy S Plus(samsungul am citit si toti spun ca se restarteaza singur)..Ma jutati va rog? Dau Funda Dau Vot... Orice numai HELP ME!

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Eu as zice arc s, dar acum nu e telefonul meu, iei ce vrei tu, ce iti place, eu doar mi-am zis parerea

8 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Eu as merge pe arc s, arata mult mai bine, daca vrei memori cumepri un card ceva. Insa arc are deja update la ics, deci se va msica si mai bine

| KrystyaNNo29 explică (pentru sltlp):

Xperia Arc S are procesor de 1.4 GHz..si 512 mb ram? sau cat...M-am uitat pe siteurile online si peste tot arata alte specificatii...Niste specificatii adevarate imi poti da?

| sltlp a răspuns (pentru KrystyaNNo29):

Arc s are 512 mb ram, si 1.4 ghz cpu

| KrystyaNNo29 explică (pentru sltlp):

Dar ecranul de la Sony se zgaraie usor? Are Gorila Gloss? Ecran super Amoled?

| sltlp a răspuns (pentru KrystyaNNo29):

rzistent la zgaraieturi, din ce stiu eu nu are gorila, iar ecranul nu este amoled, ci lcd cu iluminare led. E adevarat, ecranul poate e sub galaxy, dar camera e mai buna, si soft-ul la fel.

| KrystyaNNo29 explică (pentru sltlp):

Intr-un final pe care sa il iau?

| KrystyaNNo29 explică (pentru sltlp):

Ok,...ms mult de raspunsuri

| sltlp a răspuns (pentru KrystyaNNo29):

Eu as zice arc s, dar acum nu e telefonul meu, iei ce vrei tu, ce iti place, eu doar mi-am zis parerea

| Silviuc69 a răspuns:

Ti-as recomanda Xperia arc S(detin un X neo) pentru design si camera de 8, sau ai putea sa alegi acel Galaxy datoita memoriei interne mult mai mare(o sa ai nevoie pentru aplicatiile sau jocurile care nu se pot muta pe SD).