| Medvig_Andrei_1995 a întrebat:

As vrea sa imi iau un ps4pro dar nu stiu de unde sa mi-l iau de la media galaxy sau de la eMAG voi de unde mi-l recomandati adica de unde e mai sigura comanda.

7 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Cam tot rahatul ala e...

Răspuns utilizator avertizat
| SquidFTW a răspuns:

Hei! Eu te-as sfatui sa ti-l iei de la media galaxy. Eu am avut probleme cand am cumparat un iphone 4S de pe eMAG. Acum ceva timp... l-am primit cu bateria schimbata. Drept este ca l-am luat resigilat. Deci eu te sfatuiesc sa ti-l iei de pe media galaxy.

| Maria2470 a răspuns:

Emag! Iar daca nu esti multumit il poti returna sau schimba