| kagome_8372 a întrebat:

As vrea sa imi iau un telefon. Sa fie pana in maxim 10 milioane. Ceva idei? [ sa fie neaparat cu touch sceen si daca se poate mai finut, subtirel. ]

Dau funda. ^__^"

Răspuns Câştigător
| missUsweety a răspuns:

Pai daca vrei touch screea iti recicomand IPhone pentru ca eu il am si imi place foarte mult (am dat 250 euro pe el dar merita)

7 răspunsuri:
| frvtel a răspuns:

Iti recomand un Nokia 5800.Il gasesti nou la liber pana in 100 Ron si isi merita banii.Eu folosesc unul de 6 luni si sunt foarte multumit de el.

| ionutz49 a răspuns:

Lg arena tongue(nu am eu dar am vazut la cineva e foarte frumos)

| Elena97M a răspuns:

Mie imi place Samsung Corby. 56. 5 mm latime, 103 mm lungime, grosime 12 mm si greutate 94 g. :)

are si un pret convenabil: 500 - 650 ron.

http://www.go4it.ro/......a-5170639/

| xjustfearless a răspuns:

LG GD510. :*
e foarte bun. am si eu, daca cauti gasesti si pe mov. :*

| Piculetz06 a răspuns:

Samsung S3520, e foarte fain, am avut o perioada telefonul, l-am tinut cam 1-2 saptamani si l-am vandut lejer cu 450 RON. ai putea gasi si tu. Bafta!

| viseaza a răspuns:

LG coookie http://www.gsmarena.com/lg_kp500-2536.php
sa-ti dau un sfat nu il lua pe Orange:D am si eu e cu touch e subtire e si pe roz:> cu camera buna;) funda:d?