| Mariusflorin2341 a întrebat:

As vrea sa imi vand laptop-ul ca sa imi iau un PS4. Laptop-ul este un Asus K56cb si nu duce jocuri mai noi de 2011, eu sunt interesat de gaming, merita sau raman la laptop?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ramane la laptop, e vechiut. Eventual ia-ti un desktop pe care il poti upgrada mai tarziu in cazul in care simti nevoia. In viitorul apropiat apare PS5. Va fi mai scump, evident, dar cred ca merita asteptarea

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

In 2020 apare ps5. Pret cam 600€ poate cu noroc il lasa la 500€ depinde de japonez

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

E mai bun un PC. Laptopurile costa mai mult si cu greu (la preturi mari) pot ajunge la performantele PC-urilor.