| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa invat sa lucrez in Photoshop. E greu? Sfaturi?

Răspuns Câştigător
| AllyAlexandra20 a răspuns:

Există o mulțime de tutoriale pe YouTube, dacă le urmezi pas cu pas, nu e foarte greu. Eu am încercat să descopăr singură cum se folosește și până la urmă m-am lăsat, fiindcă era prea complicat laughing Dar am găsit tutoriale și m-am mai obișnuit cu programul. De obicei cele mai multe tutoriale sunt în engleză, dar modul de lucru contează, nu limba happy

3 răspunsuri:
| Elena9328 a răspuns:

Nu este greu.
Căuta tutoriale pe YouTube

| unvecin a răspuns:

Aruncă o privire și pe GIMP. E gratis și pentru us personal poate fi suficient. Pe mine m-a prins.

https://www.gimp.org/