| MartecK a întrebat:

As vrea sa ma ajutati cu o tema la tehnologie...
Nu sunt genul care isi face temele pe net dar aici chiar nu am ce sa zic pentru ca nu am fost in locurile respective. in fine o sa intelegeti din enuntul proiectului.
Realizati un proiect in care sa prezentati si sa puneti in valoare principalele obiective turistice din Delta Dunarii sau zona Moldovei.
Se sugereaza planul urmator :
-incadrarea geografica a zonie descrise
-prezentarea florei si a faunei intalnite
-descrierea obiectivelor turistice
-comunicarea propriei impresii despre zona geografica
-metode de promovare a turismului din zona respectiva

Cel mai bun si mai complet raspuns primeste funda

1 răspuns:
| iKronstadt a răspuns:

Amice, sunt chestii elementare, pe care nepoțica mea din clasa a 5-a le poate prezenta. Să-ți fie rușine! Mai ales că ai Internet-ul la îndemână.