| luciboss a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar o placa video de 2gb si nu stiu daca placa de baza gigabyte g41mt-s2pt o suporta! Daca ma puteti ajuta sa-mi spuneti cati gb suporta maxim aceasta placa de baza

3 răspunsuri:
| imaqtpie a răspuns:

Raspunde la intrebarile lui IulianP daca vrei ajutaor happy

| IulianP a răspuns:

Ce buget ai pentru achizitie?
La ce vei folosi placa?
Ce sursa ai?
Sa stii ca nu memoria vRAM conteaza la placile video. Daca ai un monitor mic, e suficienta o placa video cu 512 MB.

| Razvan_Duculescu_1996 a răspuns:

Ce buget ai? ce tip de pcie are acea placa video? care e modelul placii pe care vrei sa o achizitionezi? ce sursa ai?