| anonimul a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar telefonul Lg Optimus Sol. cei care lati avut sau il cunoasteti, ce parere aveti despre el?

4 răspunsuri:
| 47dadi a răspuns:

Are dreptate GiuliaB, dar uitate la acest site si aici spune totul despre el http://translate.google.ro/....../translate
Ti-am tradus pagina in romana.

| Konata a răspuns:

Buna, din fericire, prietena mea are acest telefon si sunt de parere ca este foarte bun.Are destule aplicatii, arata bine si este de calitatewinking

| hotnews a răspuns:

Telefonu costa cat un ace dar ceva mai performat.Camera de 5 mp si procesor de 1 ghz.

| Koniec a răspuns:

Este un telefon bun, are ecranul bun culori de calitate si esti rapid. I-al cu incredere.