| Delldi a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un laptop nou si nu stiu de pe ce site sa-l comand : pcgarage sau cel? Voi ce imi recomandati? Care este mai de incredere?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Nici sa nu te apropii ce cel.ro
Am luat eu acum 2 saptamani un TV care desigue era defect, si trebuia sa mai platesc inca 80 lei pe retur sa mi-l inlocuiasca.
Asta nu se intampla si la pc garage si daca vrei sa-ti mai recomand un magazin de incredere, eMAG. Seriosi, nu ai probleme cu garantiile.

| Delldi explică (pentru Jipa95):

Da,deci inseamna ca o sa fac comanda de pe pcgarage. Nu fac de pe eMAG ca laptopul pe care vreau sa-l achizitionez e cu aprox. 300 lei mai scump. Merci pentru sfat! Funda de la mine!

4 răspunsuri:
| Cosminovici18 a răspuns:

Pcgarage este mai de incredere

| notefree a răspuns:

Depinde daca vrei un anumit laptop de un anumit buget te uiti la fiecare magazin sa vezi pretul.