| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un Samsung Galaxy S3 in rate dar as vrea sa nu platesc dobanda sau daca platesc sa nu fie prea mare. De unde as putea sa cumpar?

5 răspunsuri:
| dryft3r a răspuns:

Pai incearca sa-ti iei de pe diferite site-uri de specialitate. Nu pe toate au dobanda mare, posibil de loc. tongue

| neutrino a răspuns:

De la prieteni, la mana a doua. Banca traieste din dobanzi.

| stlucian a răspuns:

Vezi aici:

http://www.emag.ro/......E1GCTBBBM/

langa pret la detalii credit

Cel mai bine te lamureste un vanzator la magazin GSM.Bineanteles ca dobanzile difera in functie de magazin/perioada/abonament sau liber

Răspuns utilizator avertizat
| theodorafemme2001 a răspuns:

La carrefour, din cate stiu, nu iti ia dobanda daca il prinzi la oferta.