| RuxRawrr a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un telefon cu tastatura full qwerty sau qwerty si touchscreen. Recomandari?happy

4 răspunsuri:
| filipm2001 a răspuns:

Plimba-te prin lista asta putin si vezi care-ti place:
http://goo.gl/src7x
Toate telefoanele au tastatura QWERTY (taste sau pe ecran), bluetooth si 3G. Si poti sa citesti si opiniile cumparatorilor, sa vezi ce zic despre el. Plus ca ai si preturi ok, transport gratuit si plata la livrare.
Succes;)
P.S. Am selectat un prag de preturi intre 300 si 1200 RON. Daca vrei mai scump, modifici in stanga pretul :D

| Narcis2007 a răspuns:

Iti recomand Nokia n97

| vladdd_1526 a răspuns:

Nokia e7, Nokia c6, Sony Ericsson vivaz pro, Nokia n900, Sony Ericsson xperia x1, Nokia n97, Motorola milestone, Nokia e6

| ea_6589 a răspuns:

Full Qwerty :->BlackBerry8520(crede-ma am telefonul si sunt mai mult decat multumita de el )
->Nokia c3
->LG KS360
->Nokia E72
->Samsung M900 Moment

[astea-s cateva modele.cum ti-am spus eu am BlackBerry-ul si sunt foarte multumita de el si are un pret cat de cat accesibil]
[Eu am Blackberry-ul