| Mauve a întrebat:

As vrea sa-mi iau un iphone 4s, dar am auzit ca se va lansa si iphone 5. Acum nu stiu ce sa fac...voi ce imi sugerati? si cand va aparea 5-ul?

5 răspunsuri:
| Ţăpeşu a răspuns:

Ia-ţi un Galaxy III. E mai bun decât iPhone.

| DaaaaViiiiid a răspuns:

Pe 4 octombrie apare iphone 5 daca vrei sa astepti pana atunci ar fie bine happy daca nu ia-ti iphone 4s

| Acl a răspuns:

Nu iti mai pierde timpul cu Iphone. Is si scumpe si folosesc tehnologie veche de acum 5+ ani fata de ce e pe piata la acelasi pret sau mai ieftin.

Galaxy S3 e de 1000 de ori peste orice Iphone aparut si care trebuie sa apara.
Moda asta cu "Iphone" a inceput din america fiindca aia nu stiu de alte telefoane si platesc ca fraierii sute de dolari, pe marca, nu pe telefon.

| Blondoo a răspuns:

Verisoara mea are 4s si este foarte bun... Faci cum crezi ori astepti pana in octombrie ori iti cumperi 4shappy

| crismacleane a răspuns:

Ambele optiuni sunt grozave. I-ti recomand sa te interesezi si de galaxy Nexus, gallaxy sIII, sau Motorola RAZR.