| Pirvulescu_Simona_Ionelia_1971 a întrebat:

As vrea sa postez clipul video aniversar de ziua mea de naștere ( ziua mea a fost ieri)

5 răspunsuri:
| Ionut44 a răspuns:

Si... ce te opreste?

| Țară111 a răspuns:

Poți să postezi oricând clipul video aniversar, nu contează când il postezi, doar scrie in descriere când sa petrecut aniversarea, eu l-am postat după o săptămâna și ceva, când am avut eu timp.

| Pirvulescu_Simona_Ionelia_1971 explică:

Spuneti-mi vă rog cum pot proceda că să pot posta clipul aniversar

| dfeel a răspuns:

Unde vrei sa il postezi mai exact?

| Pirvulescu_Simona_Ionelia_1971 explică (pentru dfeel):

Pe profilul meu, dar să ia pozele cu postarile din cronologie clipul în el