| AndreiStefan1234567 a întrebat:

As vrea sa reistalez windows dar imi booteaza asa. Ma poate ajuta cineva? Funda
https://ufile.io/x33jl

Răspuns Câştigător
| dfeel a răspuns:

E vorba de un laptop? Daca da ce model? Daca e PC incearca sa apesi DEL cand se deschide si va intra in BIOS. Aici cauta un meniu care se cheama ceva de genul Boot Priority si seteaza dispozitivul tau USB sa fie First Boot Device.

7 răspunsuri:
| dfeel a răspuns:

Selecteaza din BIOS ca drive de boot unitatea optica sau USB, dupa caz.

Răspuns utilizator avertizat
| dfeel a răspuns (pentru AndreiStefan1234567):

E vorba de un laptop? Daca da ce model? Daca e PC incearca sa apesi DEL cand se deschide si va intra in BIOS. Aici cauta un meniu care se cheama ceva de genul Boot Priority si seteaza dispozitivul tau USB sa fie First Boot Device.

| Bisbiavatar12 a răspuns:

Poti incarca imaginea pe imgur, nu de alta, dar nu am incredere sa descarc imagini de pe internet.

Răspuns utilizator avertizat