| erdeivlad a întrebat:

As vrea sa stiu care tableta este mai buna: iPad Mini sau iPad cu ecran Retina?

Răspuns Câştigător
| maryusmono a răspuns:

Sa sti ca nu e mare diferenta intre ecran retina si ecranul unui ipad mini.

Daca ar fi fost sa aleg as fi ales pentru ipad mini din cauza pretului foarte scazut (fata de ipad 4 de exemplu).

Totusi, ceea ce iti recomand este sa arunci un ochi peste parerile celor care au cumparat acest produs si il folosesc: http://bit.ly/17ahkoL

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ipad cu retina, ecranul este mai bun si este completa adica mai mare, ipad mini e mini cum spune si numele ecran mai mic si unpic mai slaba ca specificatii.

| AngelHugz a răspuns:

Interesant