| Pantera2010 a întrebat:

As vrea sa stiu cu ce program pot sa tai dintr-un videoclip si daca se poate sa fie usor de utilizat programu.am fost la o nunta vreau sa o postez pe net dar doresc sa tai cateva secvente intelegeti? sper ca da, ca is obosita si nu prea scriu corect acum...mersi

6 răspunsuri:
| BabyPink a răspuns:

Eu folosesc Naturpic Video Cutter happy

| piticot a răspuns:

Ciao.Camtasia studio 6.Eu il folosesc si pentru melodii si pentru filmate.Este gratuit pentru 30 de zile, si usor de utilizat.

| piticot a răspuns:

Ciao.Eu folosesc Camtasia studio 6.Este usor de folosit, gratuit pentru 30 de zile, poti taia sau adauga bucati din filmate sau din melodii.

| Milk Swan a răspuns:

Stiu eu unul: camstasia studio 3. codul il gasesti la www.yahooanswers.com. Succes!

| deejayra a răspuns:

SC Video Cut and Split... e foarte usor de folosit.Alegi filmul si ai doua linii pe care vei selecta inceputul si finalul secventei pe care vrei sa o tai.

| stuff0happens a răspuns:

Movie Maker? E cel mai usor!