| flaviu1996 a întrebat:

As vrea sa stiu cum pot sa repar sd cardul meu daca este RAW, nu il pot formata, nimic nu il poate citi si vreau sa stiu daca mai pot face ceva cu el(mentionez ca nu este blocar de la adaptor si am incercat si pe alte laptopuri si nu a mers)
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| doctorandus a răspuns:

Http://partedmagic.com/doku.php?id=start

Ai grija sa nu-ti repartitionezi calculatorul, ca ti-l poti strica astfel.

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Ar mai fi ceva, și anume formatare în low lavel, cu slabe șanse de rușită, dar nu imposibile și trebuie să ai un motiv întemeiat să faci acest luccru.Succes

| lpavel a răspuns:

Poti sa-l arunci s-a eronat atunci cand il baga-i sau scotea-i. Nu se mai poate repara!

| flaviu1996 explică:

Mnoh macar stiu sa nu ma mai chinui mersi, mai astept cateva raspunsur